НАШІ ЛАЗНІ
Фінська сауна - це суха лазня із сухим гарячим повітрям. температура повітря 70-90°С при вологості 5-15%.

Завдяки високим температурам, ароматам деревини та відносно невисокій вологості вона благотворно впливає на дихальні шляхи, полегшує роботу легким та вибудовує захисний бар'єр проти хвороботворних бактерій.
Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри та дає позитивний косметичний ефект без небезпеки алергії.
ФІНСЬКА САУНА

Температура всередині зазвичай становить 50-90 градусів, за показником вологості 70%. Лазня на дровах безцінна своїм оздоровчим ефектом очищення тіла та організму загалом. Особливо це стосується паріння з віником, яке роблять наші Майстри Пару.
У нашому комплексі знаходиться дві лазні, які топляться дровами, тому що це найпопулярніша і найкорисніша парилка з особливою атмосферою.
ЛАЗНЯ НА ДРОВАХ
Головна відмінна риса хамама – це висока вологість (100%) та температура 35-55 °C. Завдяки цим особливостям турецька лазня має мінімум протипоказань до відвідування.

Хаммам – це цілий напрямок у східній культурі, і сьогодні є національним надбанням. Зведення лазні схоже на створення твором мистецтва.
М'яка пара добре справляється із застійними процесами, оскільки вона сприяє покращенню кровообігу, розширенню судин.
ТУРЕЦЬКИЙ ХАММАМ
Зануритися в прохолодну купіль після лазні означає подарувати своїй шкірі запас молодості і свіжості, тому що контрастні процедури, розганяючи кров, позбавляють шлаків і токсинів, нормалізують роботу сальних залоз, допомагають впоратися з набряками і застійними явищами.
Після лазні краще пару хвилин постояти в приміщенні, потім прийняти душ і тільки потім вирушати в купіль.
КРИЖАНА КУПІЛЬ
Звичний до різких перепадів температури професійний спортсмен, можливо, з честю витримає це випробування. Але для звичайної людини, яка ніколи не гартувалася, краще стрибати в цю купіль.
Ідеально для закалювання
Вода фільтрується та очищується 24/7
КУПІЛЬ ВНУТРІШНЯ